Betine VPN İle Sorunsuz Giriş

Betine
Betine

Erişimi engelleme kararı, yaşanan betine giriş problemi ile birlikte, isterseniz betine VPN ile sorunsuz giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacaksınız? Nasıl gündeme getireceksiniz? Gibi soruların cevabını sizlere bu yazıda vereceğiz. Bunun sadece bir yöntem olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 

Betine Giriş İçin VPN Uygulaması

Elbette betine giriş için VPN uygulaması tercih edilebilir. Bu yazıda, ilerleyen bölümde sizlere nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız. Ancak ilk baştan şu konuyu sizlere belirtelim. Bu uygulamayı yapmak zorunda değilsiniz. Sadece tercih edebileceğiniz, giriş problemi ile ilgili tercih edebileceğiniz çözüm yöntemlerinden bir tanesidir. Yoksa VPN uygulamasını tatbik etmediğiniz için, bu siteyi kullanamazsınız, açamazsınız gibi bir ifade bulunmamaktadır. İsterseniz bunun yerine aşağıda anlatacağımız gibi, yeni ve güncel giriş adresini kullanabilirsiniz.

Betine Giriş Linki

Bahsettiğimiz gibi, VPN ile giriş yönteminin yerine, isteyenler betine giriş linki ile de siteyi açabilirler. Unutmayın, bu site ne zaman kapatılır ise, mutlaka yeni ve güncel giriş adresi belirlenir. Mutlaka duyurulur ve mutlaka yeni adresi üzerinden kusursuz bir şekilde hizmetler verilmeye devam eder.

Betine VPN İle Giriş Paralı mı?

Gelelim son dönemin en popüler sorusuna. Betine VPN ile giriş paralı mı? Bir müddet öncesinde program indirme ve kurulum işlemini yapan sitelerde, VPN programının ücretsiz bir şekilde yayınlandığı görülmektedir. Aynı şekilde, Opera gibi, Google Chrome gibi internet sağlayıcılarında da, VPN uygulaması kısa bir süre önce ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak son dönemlerde hem internet sağlayıcılarında, hem mobil cihazların işletim sistemi mağazalarında, hem de internet sitelerinde program indirme, kurma işleminin yapıldığı, internet sitelerinde VPN uygulamasının para ile satılmaya başlandığı görülmektedir. Bazı uygulamalar deneme süresi ile bedava karşınıza çıkabilir. Ancak deneme süresi tamamlandığında, sabit bir para ödemeniz, aylık ya da periyodik zamanlar ile para ödemeniz gerekecektir. Bu yüzden son dönem itibarı ile VPN ile giriş işleminin paralı bir seçenek haline geldiğini aklınızdan çıkarmayınız.

Betine VPN İle Giriş Yöntemi

İnternet sağlayıcıları üzerinden yapabileceğiniz betine VPN ile giriş yöntemi hakkında sizlere bilgi verelim. İsterseniz en popüler olan Google Chrome seçeneği ile konuyu sizlere anlatalım. Bilgisayarlarınızı açın, Google Chrome seçeneği üzerine gelip, internet sağlayıcısını ekranlara getirin. Adres satırları bölümünün boş kalması gerekmektedir. Açılan pencerenin sağ tarafında bildiğiniz gibi, ayarlar bölümü bulunmaktadır. Bu bölüme geleceksiniz, elbette ekran görüntüsü değişecektir. Açılan ekranın sol tarafına bakın, burada başlıklar, alt kategoriler sıralanmış olacaktır. Buradan uzantılar sekmesini tercih edin. Akabinde, yeni açılan pencerenin orta bölümüne bakın. Orta bölümde, VPN ifadesini yani uygulamasını görüyor olabilirsiniz. Bu durumda hemen yanında bulunan etkin kıl kutusuna dikkat edin. Bir işaret bulunmuyor ise, işaretleyin. Ekranın orta bölümüne baktığınızda, VPN uygulamasını görmüyor olabilirsiniz. Bu durumda aynı sayfada gördüğünüz eklenti edinin bölümünü kullanacaksınız. VPN uygulamasını aratacak, indirilecek ve kurulum işlemini yapacaksınız. Yine kurulum işlemine müteakip, etkin kıl kutusunu işaretleyeceksiniz.

Betine VPN Giriş Mobil Cihazlarda Kullanılır mı?

Elbette betine VPN ile sorunsuz giriş işlemi, sadece bilgisayarlar yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılmaz. Betine VPN giriş mobil cihazlarda kullanılır mı? Tabii ki aktif olarak kullanabilirsiniz. Mobil site ya da mobil versiyon anlayışında, yukarıda anlattığımız sistemi tatbik edeceksiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda ya da cep telefonu ve tabletlerde internet sağlayıcısı üzerinden, yukarıdaki işlemi yapacaksınız. Bir fark yoktur. Mobil programı kullanmayı tercih etmiş olabilirsiniz. Bu durumda, elinizdeki cihazın işletim sistemine göre, Android ya da iOS mağazalarından bu sitenin mobil programını ücretsiz bir şekilde inceleyecek ve kurulum işlemini yapacaksınız. Program aracılığı ile siteye erişim sağlayacaksınız. Bunun avantajı bildiğiniz gibi, sitenin yeni giriş adresini araştırma, bulma ve kullanma zorunluluğunun ortadan kaldırılmasıdır. Yeni giriş adresine ihtiyacınız olmayacaktır.  Dolayısı ile VPN uygulamasını, mobil program ya da mobil versiyonda bulmanız, indirmeniz, kurmanız, tatbik etmeniz gibi bir işlemin yapılmasına gerek kalmayacaktır. Konuyu toparlayalım ve bir kez daha tekrarlayalım, son dönemlerde ücretli hale gelen VPN uygulaması yerine, doğrudan betine yeni giriş adresini kullanabilirsiniz. Bu siteye bedava erişim imkanı sağlar, bu siteye ücretsiz erişim imkanı sağlar. Tabii ki güvenli giriş adresini bulma ve kullanma konusunda, son derece dikkat etmeniz gerekecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*