Betine Kayıt

Betine
Betine

En iyi iddaa oranlarından, en geniş seçenekli promosyonlardan, en eğlenceli ve şeffaf oyunlardan yararlanmanın kuralı öncelikli olarak, betine kayıt işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Tabii ki bu siteden yararlanabilirsiniz. Yabancı ya da yasadışı veya yurtdışı kökenli bir site olmasına rağmen, sunduğu bahis avantajlarının ve oyun avantajlarının tamamından yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun kuralı, bahsettiğimiz gibi, önce sitenin yeni giriş adresini bulmak, ardından yeni giriş adresi ile birlikte bu sitede kendinize bir hesap açmak olacaktır.

Betine Giriş İle Kayıt

Önce siteye erişim konusunda bilgi verelim ve betine giriş ile kayıt işlemini sizlere tanıtalım. Site kapatılabilir, erişim engelleme kararı verilebilir. Bu karar neticesinde, yeni giriş adresini kullanmanız ve akabinde bir hesap meydana getirmek amacı ile üyelik başvuru belgesine ulaşmanız gerekecektir. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu tespit edip, erişim engelleme kararı ile birlikte Türkiye ip adreslerinde siteyi kullanılamaz hale getirebilir. Ancak, şirket bu uygulamanın olumsuz etkilerini anında, yeni ve güncel giriş adresi ile ortadan kaldırır.

Betine Yeni Adresi İle Kayıt Formunu Açabilirsiniz

Siz, siteyi açmaya çalıştığınızda, ekranlarda kapatılma kararını görebilir, giriş problemi yaşayabilirsiniz. Teknik hata kodu ya da sayfa bulunamadı yazısı neticesinde, giriş problemi ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu siteyi Türkiye’de kullanamayacağınız, üyelik başvuru belgesine erişip, kendinize bir hesap açamayacağınız anlamına gelmemektedir. Betine yeni adresi ile kayıt formunu açabilirsiniz. Yeni giriş adresini internet sağlayıcılarına yazmak, ana sayfayı ekranlarda görüp, kayıt butonuna ulaşmak mümkündür.

Betine Üyelik İçin Gerekenler

Belirli şartları sağlamak ile birlikte, başvuruda bulunabilirsiniz. Betine üyelik için gerekenler nelerdir? Gerçek kişilik bilgilerini, gerçek iletişim bilgilerini, gerçek kimlik bilgilerini, gerçek adres bilgilerini vermek zorundasınız. Tüm bu bilgiler kapsamında, başvuru yapmadan önce, 18 yaşında veya 18 yaşının üzerinde olmak zorunda olduğunuzu da aklınızdan çıkarmamalısınız. Vereceğiniz bilgiler daha önce kullanılmamış olmalıdır. Bu site üzerinde herhangi bir bilgi ile daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Çünkü, birden fazla hesap açamazsınız.

Betine Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Kısaca sizlere, betine kayıt için istenen bilgiler hakkında bilgi verelim. Tabii ki çok çok yüksek güvenlik derecesine sahip herhangi bir bilgi talep edilmez. Kimlik bilgileri kapsamında, sizlerden adınız ve soyadınız, cinsiyetiniz ve doğum tarihiniz talep edilecektir. İletişim bilgileri kapsamında sizlerden elektronik posta adresiniz ile birlikte, cep telefon numaranız talep edilecektir. Adres bilgileri kapsamında ise, sizlerden açık adresiniz, şehir ve ülke bilgisi talep edilecektir. Bunun haricinde üyelik başvuru belgesinde, siteye para yatırma ve çekme işlemlerinde kullanacağınız para birimi konusunda seçim yapmanız talep edilir. Burada Türk Lirası, Dolar ya da Euro cinsinden para birimlerini tercih etme şansına sahip olacaksınız.

Betine Hesap Açmak İçin Para İstemez

Bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Betine hesap açmak için  para istemez. Üyelik başvuru belgesini açma konusunda, herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Doldurup, gönderdikten sonra, başvurunun onaylanması konusunda herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Aktivasyon linki gönderme konusunda herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Siteye para yatırdığınızda siteye yatırdığınız paradan, sitede para kazandığınızda sitede kazandığınız paradan üyelik ücreti gibi bir tahsilat yapılmayacaktır.

Betine Hesap Açmak İçin Belge İstemez

Size bu yazı içerisinde, üyelik için gerekenler bölümünde neler talep edildiği ya da kuralların neler olduğu anlatılmıştır. Eğer bu kurallar dahilinde, bu şartlar dahilinde başvuru yapar iseniz, betine hesap açmak için belge istemez. Herhangi bir belge ya da birden fazla belge göndermek zorunda kalmazsınız. Derhal aktivasyon linki tarafınıza ulaştırılır. Genel adresi ile siteye giriş işlemi yapılır. Hesap kullanılmaya başlanır.

Betine Hesap Açana Bedava Promosyon Verir

Gerçekleştireceğiniz betine kayıt işlemi ile birlikte, bu siteden para yatırmadan promosyon alma şansına sahip olacaksınız. Betine hesap açana bedava promosyon verir. Bildiğiniz ya da duyduğunuz üzere bu promosyon, aynı zamanda, deneme promosyonu olarak da tanımlanmıştır. Deneme ya da bedava promosyon şeklinde ifadelerin kullanılması mümkündür. Yeni hesap açanlara ve elbette genel kural olarak ilk defa hesap açanlara verilen bir promosyondur. Ancak sadece yeni ya da ilk defa hesap oluşturulduğu için, otomatik olarak verilmez. 3 farklı seçeneği bulunur. İlk kayıt işlemi ile birlikte, siteye giriş yapıp, canlı destek bölümünden talep edilir. Talep konusunda bu 3 farklı seçenek gündeme getirilir. 100 Türk Lirası deneme promosyonu talep edebilirsiniz. 100 free spin talep edebilirsiniz. İsterseniz 50 Türk Lirası promosyon ve üzerine 50 free spin talep edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*